Kobieca intuicja a ciaza

http://ru.healthymode.eu/vivese-senso-duo-oil-2-effektivnaja-vypadenie-volos/

W okresie, kiedy staramy się z własnym przyjacielem o dziecko, każdy dzień jest niebezpiecznym czekaniem na dobrą nowinę. Najchętniej od razu po stosunku poszłyśmy do apteki po test ciążowy i wykonały go, by jak najszybciej powiadomić grupę oraz przyjaciół o rychłym powiększeniu się rodziny. Jednak często zdarza się, że mimo dobrze zaplanowanych starań, test ciążowy wykazał, że nie istniejemy w ciąży. Nie zniechęcajmy się, domowy test ciążowy mógł się pomylić.

Przede każdym, należy zrozumieć, na wszelkie zasadzie działają testy ciążowe proste w aptece. Ich pracowanie jest bowiem niezwykle przydatne. Liczy na wykryciu hormony HCG (dawanego w wypadku zajścia w ciążę) w moczu. Testy ciążowe są bardzo proste w kadrze a również bardzo wrażliwe, dlatego należy je wykorzystywać razem w zaleceniami na dołączonej ulotce.

Oczywiście, powszechnie znane testy ciążowe nie są nieomylne. Ich niewiarygodność może powstawać z niewielu czynników:

przeterminowanie – tak jedno jak jakichkolwiek nowych produktów spożywczych, farmakologicznych czy dermatologicznych, testów ciążowych ponadto nie należy używać po upływie terminu ważności. Wtedy ponieważ jego prace potrafią stanowić zaburzone, a wynik będzie niewiarygodny, zażywanie dodatkowych leków, wiek kobiety – nacisk na wynik testu ciążowego nie lecz jego doskonałe wykonanie i odczekany godzina od momentu ewentualnego zapłodnienia. Przydatne są również choroby kobiety, podejmowane przez nią środki i wiek. Tak to, kobiety z chorobą nerek, przekwitające i używające leki antydepresyjne dla lepszego rozeznania w formie powinny raczej zgłosić się do specjalisty, gdyż w ich sukcesie test może dochodzić ciążę, do jakiej właśnie naprawdę nie doszło, mikroporonienie – czasem zdarza się, że test ciążowy wykrył ciążę, lecz kilka dni później, po ponownym jego spełnieniu, wyszedł ujemny. Widać to znaczyć, że dołączyło do zapłodnienia, jednak początek nie zagnieździł się w macicy. W takim przypadku koniecznie zgłoś się do lekarza, ponieważ pewno istniejesz w ciąży pozamacicznej, pośpiech – to najczęstsza przyczyna braków w testach ciążowych. Chociaż producenci zarzekają się, że dzięki ich pomiarom będzie ważna stwierdzić ciążę już w 6. dniu po zapłodnieniu, należy uzmysłowić sobie jeden ważny składnik: HCG jest najwcześniej wykrywalne w naturze, dopiero później w moczu. Dlatego, dla pewności, lepiej zaczekać dodatkowy tydzień, aby dysponować pełniejszą swobodę.

Obecnie testy ciążowe są tak zrobione, że wykrywają w 99,9% przypadkach ciążę. Jednak należy myśleć o tym, że w żadnym wypadku nie są nieomylne także dla większej swobody należy udać się do specjalisty i przygotować dodatkowe badania. Przecież w razie pomyłek, najczęściej sprowadza się, iż test wykrył ciążę jakiej nie ma, nie a na odwrót. Dlatego kobiety, które nie chcą wydarzeń w ciążę, mogą czuć się uspokojone negatywnym wynikiem testu.